برندگان هفته دوم قرعه کشی جشنواره 100 وین مارکت
2020-10-11
شعار وین مارکت با 400 فروشگاه؛ همیشه تخفیف، برنده‌ی اصلی شما هستید
2020-10-19

وین‌مارکت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی آگروفود

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته ( ایران آگروفود ۲۰۲۰ ) از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۹ با مشارکت ۱۸۰ مجموعه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین‌مارکت؛ نمایشگاه ایران آگروفود در فضایی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع با حضور ۱۸۰ شرکت کننده داخلی در سالن‌های ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ نمایشگاه بین‌المللی تهران از ساعت ۹ الی ۱۷ در چهار روز متوالی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزبان متخصصان بود.

شرکت‌کنندگان خارجی به دلیل محدودیت‌های سفر برون‌مرزی ناشی از شیوع کرونا ویروس قادر به حضور در این نمایشگاه نبودند.

همچنین تنها اجازه ورود به متخصصین این حوزه داده شد و زمینه حضور عموم مردم وجود نداشت.

از اهداف این نمایشگاه که سالانه برگزار می‌شود می‌توان به مواردی همچون: ارتقاء سطح دانش فنی، فناوری و تبادل اطلاعات روز، معرفی توانمندی‌ها و پیشرفت‌های کشور در زمینه صنعت با رویکرد جهش تولید، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیرنفتی، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی، تشویق و ترغیب فعالان صنعت برای رقابت سالم و هدفمند اشاره کرد.

 

وین‌مارکت در آگروفود ۲۰۲۰

 

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین‌مارکت نیز به عنوان مجموعه‌ای نوین در صنعت خرده‌فروشی در این نمایشگاه حضوری درخشان داشت.

در طی روزهای برگزاری نمایشگاه، غرفه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین‌مارکت با کادری متشکل‌ از مدیران ارشد، مدیران ستادی و استانی و کارشناسان متخصص خود، با افتخار میزبان فعالان این صنعت بود و خدماتی شامل: همکاری با تامین کنندگان، ارائه مشاوره در حوزه خرده‌فروشی، همکاری در زمینه اجاره ملک و اعطای نمایندگی وین‌مارکت و دیگر خدمات این‌ چنینی ارائه می‌داد.

 

سخن مدیرعامل محترم مجموعه وین‌مارکت

دکتر محمدعلی خراسانی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین‌مارکت در رابطه با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی آگروفود ۲۰۲۰ گفت:

نمایشگاه با استقبال خوبی همراه بود و شاهد رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از جانب برگزار کنندگان نمایشگاه و غرفه‌های حاضر در این رویداد بودیم.

در همین مدت کوتاه با شمار زیادی از متخصصین ملاقات داشتیم و مذاکرات خوبی انجام دادیم.

هدف اصلی ما از حضور در این نمایشگاه ارتباط با تامین کنندگان به خصوص در بخش مواد غذایی بود و خواستار آشنایی و نزدیک‌تر شدن مجموعه‌ها به یکدیگر بودیم.

همچنین ما به عنوان یک برند نوپا و درحال توسعه شتابان خود را در این نمایشگاه معرفی کردیم.

در پایان از مجموعه برگزار کنندگان نمایشگاه ایران آگروفود تشکر می‌کنم که فرصت خوبی در اختیار فعالان این صنعت برای نمایش نوآوری ها و تولیدات جدید قرار داده اند.