جشن 200 تایی شدن شعب وین مارکت و رفاه مارکت
2019-04-11
وین مارکت یک ساله شد
2019-04-28

معرفی فروشگاه زنجیره ای وین مارکت

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت

شاید برای برخی از مشتریان عزیز این سوال بوجود آمده باشد که فروشگاه زنجیره ای وین مارکت چه تفاوتی با فروشگاه های زنجیره ای رفاه داشته و به چه دلیل این فروشگاه ها افتتاح شده اند.

فروشگاه های رفاه از جمله هایپرمارکت ها محسوب می شوند به دلیل حجم محصولات و خدمات بالا به مشتریان مترراژ بالایی دارند و به دلیل متراژ بالا قابلیت افتتاح در تمام محلات و شهرها را ندارند.

لذا مشتریان رفاه که برای خرید های هفتگی و ماهانه به فروشگاه های رفاه مراجعه می کردند این نیاز را داشتند که برای خرید روزانه نیز به کالاهای رفاه دسترسی داشته باشند.

به همین جهت در سال 97 فروشگاه زنجیره ای رفاه دو برند “رفاه مارکت ” و “وین مارکت ” را ایجاد کرد تا بتواند به این نیاز مشتریان پاسخ دهد.

تفاوت وین مارکت و رفاه مارکت

تفاوتی که فروشگاه زنجیره ای رفاه مارکت با فروشگاه زنجیره ای وین مارکت دارند در این است که فروشگاه های رفاه مارکت از جمله فروشگاه های فرانچایز (نمایندگی های رفاه ) هستند.

در رفاه مارکت مدیریت فروشگاه ها به عهده خود صاحب فروشگاه است و فقط تامین کالا از طریق رفاه صورت می گیرد.

ولی در فروشگاه زنجیره ای وین مارکت هم تامین کالا و هم مدیریت فروشگاه به عهده همکاران فروشگاه رفاه در شرکت آروین بازار پارس از زیر مجموعه شرکت های فروشگاه رفاه است.

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت تفاوت اصلی که با فروشگاه های زنجیره ای رفاه دارد در متراژ و تعداد قلم کالای قابل ارائه است.

فروشگاه های زنجیره ای وین مارکت با متراژ 200 متر و تعداد قلم کالایی 2000 قلم کالا ، در دل محلات افتتاح می شود تا با دسترسی سریعتر مشتریان به کالای همیشه تخفیف ، امر خرید روزانه با کمترین قیمت ممکن را فراهم نماید.

این فروشگاه های محلی کمک می کند با دسترسی سریعتر مشتریان به کالای با کیفیت و تخفیفی ،تردد در شهرها کمتر شده و آلودگی هوا نیز کمتر شود.