افتتاح شعبه جدید فروشگاه وین مارکت در کرج
2020-09-07
جشنواره 100 وین مارکت
2020-09-16

مرور راهبردها، اهداف و سیاست‌های کلان وین مارکت در همایش مدیران

دومین همایش مدیران شرکت فروشگاه‌ های زنجیره ‌ای وین مارکت با حضور جناب آقای دکتر محمدعلی خراسانی مدیرعامل محترم مجموعه وین مارکت، مدیران ستاد مرکزی و مدیران استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌ های زنجیره ‌ای وین مارکت؛ این همایش روز سه شنبه، یازدهم شهریور ماه در موسسه رفاهی کشتیرانی تهران برگزار شد که طی آن  توفیقات مجموعه در سال گذشته، اهداف، سیاست‌ ها و پروژه های کلیدی، برای رسیدن به چشم‌ انداز وین مارکت با همفکری مدیران این مجموعه به خوبی بررسی شد.

دکتر محمدعلی خراسانی مدیرعامل شرکت فروشگاه ‌های زنجیره ‌ای وین مارکت در آغاز این همایش اظهار داشت: همانطور که می‌ دانید، چشم‌انداز و ماموریت وین مارکت تحقق یک خرید رضایتمند با کالاهای با کیفیت و قیمتی مناسب برای هموطنان عزیزمان است.

که این مهم، نیازمند این است که مانند گذشته، شرایط مطلوبی برای قیمت‌ گذاری مناسب کالاها در فروشگاه‌ هایمان داشته باشیم و بتوانیم به سمت مرجعیت قیمت حرکت کنیم، البته نباید فراموش شود که ما تامین کنندگان را ارزیابی می ‌کنیم و تنها اجازه ورود کالاهایی با کیفیت بالا از برندهای معتبر را به فروشگاه های وین مارکت می ‌دهیم.

جناب آقای دکتر خراسانی،عضو هیئت مدیره اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور همچنین خاطرنشان کرد؛ چشم‌انداز ما این است که یکی از رهبران صنعت خرده‌فروشی کشور باشیم و با ارائه خدمات با کیفیت و راهکارهای هوشمندانه مبتنی بر فناوری نوین یک تجربه خرید خوشایند را برای مشتریان خود به وجود آوریم.

وی ادامه داد: همچنین برنامه داریم در بخش توسعه همانند گذشته فعالیت چشمگیری داشته باشیم و زیرساخت های لازم برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران را فراهم کنیم.

گفتنی است در این همایش؛ موضوعاتی چون « عملکرد فروشگاه‌ها و ارزیابی آن »، « برنامه‌ریزی بودجه » ، « معرفی و راه‌اندازی نرم‌افزارهای داشبورد مدیریت و سفارش‌گیری اتوماتیک » بررسی شد.