قرعه کشی برلیانس برای مشتریان وین مارکت
2019-02-06
معرفی فروشگاه زنجیره ای وین مارکت
2019-04-13

جشن 200 تایی شدن شعب وین مارکت و رفاه مارکت

در آستانه فرارسیدن سال 1398 هجری شمسی و با گذشت کمتر از یکسال از آغاز به کار شرکت آروین بازار پارس ، موفق شدیم 83 شعبه فعال فروشگاه زنجیره ای وین مارکت در سراسر ایران عزیز افتتاح کنیم.

این 83 شعبه که همگی با همت و تلاش فراوان همکاران در شرکت آروین بازار پارس و حمایت مدیران مجموعه افتتاح شده است.

اکنون در 11 استان تهران، البرز ،قزوین ، همدان ، کرمانشاه، کردستان ، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ، اصفهان و مشهد مشغول خدمت رسانی می باشند.

بیش از 200 قلم کالا با تخفیف های همیشگی از 5 تا 50 درصد در کلیه دسته بندی ها در کلیه شعب فروشگاه زنجیره ای وین مارکت وجود دارد .

تنوع کالا در شعب فروشگاه زنجیره ای وین مارکت

کالای با تخفیف در فروشگاه زنجیره ای وین مارکت در دسته بندی های زیر وجود دارد:

کالای اساسی و خواروبار ، شوینده و بهداشتی ، انواع محصولات لبنی ، انواع محصولات پروتئینی ، انواع نوشیدنی ، تنقلات و محصولات صبحانه می باشد.

فروشگاه های محلی همیشه تخفیف وین مارکت و رفاه مارکت اکنون با بیش از 200 شعبه فعال در سراسر ایران در دسترس هم وطنان عزیز جهت افزایش سطح رفاه عمومی می باشند.

در گذشته دسترسی به فروشگاه های همیشه تخفیف مشکل بوده است ،لذا با افتتاح فروشگاه های زنجیره ای همیشه تخفیف دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه های بزرگ و هایپرها برای بهره مندی از محصولات دارای تخفیف ندارید و می توانید با مراجعه به نزدیکترین شعبه در محل زندگیتان برای همیشه از خرید کالای با تخفیف بهره مند شوید.

به منظور 200 تایی شدن شعب فروشگاه های همیشه تخفیف وین مارکت و رفاه مارکت جشنی در فروشگاه شعبه پونک وین مارکت با حضور مدیران ارشد مجموعه فروشگاه های رفاه و مشتریان برگزار شد که ویدئو آن را می توانید در ذیل مشاهده نمائید.