افتتاح شعبه جدید وین‌مارکت با مشارکت « فاتب »
2020-09-05
مرور راهبردها، اهداف و سیاست‌های کلان وین مارکت در همایش مدیران
2020-09-10

افتتاح شعبه جدید فروشگاه وین مارکت در کرج

شعبه جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت صبح روز پنجشنبه مورخ 6 شهریورماه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‎ای وین مارکت؛ مراسم افتتاحیه فروشگاه جدید وین مارکت روز پنجشنبه، مورخ 6 شهریورماه در رجایی شهر استان البرز افتتاح شد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا این مراسم بدون حضور مردم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

این فروشگاه در استان البرز، شهر کرج، رجایی شهر، بلوار اشتراکی جنوبی، نبش کوچه نهم قرار دارد و آماده خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر وین مارکت می باشد.

شعبه اشتراکی جنوبی وین مارکت، با امکانات متنوع با حدود 150 متر سطح فروش دارای غرفه های کالاهای خشک، کالاهای یخچالی، کالاهای آرایشی و بهداشتی و … با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها است.

مشتریان گرامی می توانند شنبه تا پنجشنبه ساعات 7:30 تا 10:30 و جمعه ها ساعات 8 الی 11 به فروشگاه مراجعه کنند.

شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای وین مارکت به صورت مستمر کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را در فروش ویژه خود قرار می دهد و مشتریان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین شعبه وین مارکت به محل سکونت خود از این تخفیف ها بهره مند شوند.

همچنین برای اطلاع دقیق از جزئیات فروش ویژه وین مارکت صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام آن را دنبال کنید.

از نکات قابل توجه دیگر این است که، اگر مشتریان از خرید خود در وین مارکت به هر دلیل رضایت نداشته باشند می توانند در صورت عدم استفاده از محصول با در دست داشتن فاکتور خرید، آن را به فروشگاه مرجوع کند و وجه پرداختی خود را بازپس گیرد. گفتنی است شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت شماره تماس 1515 را برای پاسخگویی به شکایات و انتقادات مشتریان خود قرار داده است، همچنین می توان از طریق سایت وین مارکت نیز شکایت خود را ثبت کرد.