پیشنهاد ملک تجاری

در صورتی که ملک تجاری دارید که برای فروشگاه زنجیره ای مناسب است می توانید از طریق فرم ذیل نسبت به ثبت مشخصات ملک مورد نظر اقدام نمائید. ملک شما می تواند به یک نمایندگی وین مارکت یا شعبه وین مارکت تبدیل شود.
برخی از مزایای دریافت نمایندگی فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت:

1ـ سرمایه‌گذاری کم ریسک و کسب درآمد تضمین شده در حوزه‌ی کسب و کار فروشگاهی.

2ـ  بهره‌مندی از استانداردهای روز در طراحی و چیدمان فروشگاه به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان و انجام صحیح عملیات فروشگاهی و نیز تامین بهینه تجهیزات به منظور کاهش هزینه‌های غیر ضروری تجهیز و راه‌اندازی فروشگاه.

3ـ  تأمین تجهیزات استاندارد فروشگاهی با قیمت رقابتی.

4ـ پشتیبانی تأمین کالای برندهای معتبر صنایع غذایی کشور با هزینه بسیار کمتر‌‌ و بدون نیاز به مذاکره با شرکت‌ها به صورت امانی.

5ـ بهره‌مندی از تخفیفات تأمین‌کنندگان طرف قرارداد با فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت.

6ـ  بهره‌مندی از چتر تبلیغاتی و جشنواره‌های فروش گسترده و یکپارچه فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت مانند پروموشن‌های مناسبتی و دوره‌ای.

7ـ بازاریابی و تبلیغات سراسری در سطح کشور با استفاده از کانال‌های ارتباطی تلویزیون، بیلبورد، شبکه‌های اجتماعی و برگزاری قرعه‌کشی جوایز نقدی به صورت هفتگی.

8ـ  خدمات مالی و حسابداری از قبیل محاسبه سود و زیان نماینده، محاسبه درصد مشارکت نماینده، محاسبه میزان کسری و اضافات احتمالی نماینده.

9ـ آموزش نیروی انسانی فروشگاهی و آموزش نمایندگان محترم به منظور انجام صحیح عملیات فروشگاهی.

10ـ امکان استفاده از زیرساخت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت شامل سفارش‌گذاری و درخواست کالا به صورت سیستمی و یکپارچه، مدیریت فروش، صندوق و صدور فاکتور، باشگاه مشتریان و سامانه پیام کوتاه.

11ـ بهره‌مندی از امتیازات ویژه نمایندگی‌های برتر فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت.

جهت مطالعه شرایط نمایندگی روی لینک زیر کلیک

  • لطفاً یک مقدار بزرگتر یا مساوی 0 را وارد نمایید .
  • لطفاً یک مقدار بزرگتر یا مساوی 0 را وارد نمایید .