جشنواره عید تا عید فروشگاه زنجیره ای وین مارکت
2019-08-13
تسهیلات ویژه صندوق بازنشستگی کشوری
2020-03-02

200 شعبه وین مارکت در آستانه زمستان

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت که بیش از یک سال است فعالیت خود را در سطح ایران آغاز نموده ، اکنون در ابتدای زمستان 98 با تعداد بیش از 200 شعبه در خدمت مردم ایران زمین است.

این شعب  که همگی در طول 1 سال و 3 ماه از افتتاح اولین شعبه ،افتتاح شده اند ؛ اکنون در 11 استان کشور و 43 شهر فعالیت مستمر دارند.

به صورت یکپارچه در تمام این شعب فروش ویژه محصولات در تاریخ های اعلام شده اجرا می شود و مشتریان می توانند با مراجعه به هر یک از این شعب از خرید با تخفیف بهره مند شوند.

جهت اطلاع از تاریخ های فروش ویژه فروشگاه زنجیره ای وین مارکت پیج اینستاگرام وین مارکت و کانال تلگرام وین مارکت را دنبال کنید .

شعب وین مارکت

جهت اطلاع از شعبی که جهت استفاده مشتریان فعال شده اند از بخش فروشگاه ها از آدرس این شعب اطلاع پیدا کنید.

همچنین مشتریان در هر یک از این 11 استان ، تهران، خراسان رضوی ، البرز ، قزوین ، لرستان ، کردستان ،کرمانشاه ، همدان ، آذربایجان شرقی و غربی با مراجعه به گوگل مپ تلفن همراه خود و جستجوی کلمه وین مارکت از نزدیک ترین شعبه به موقعیت کنونی خود مطلع شوند.

وین مارکت به صورت متوسط در هر ماه بیش از 10 شعبه جدید به شعب قبلی خود اضافه نموده ودر تلاش است تا هرچه سریعتر بتواند در تمام شهرها و محله ها حضور داشته باشد.

ساعت کاری وین مارکت

کلیه شعب هر روز هفته از ساعت 7:30 تا 10:30 و جمعه ها از ساعت 8 الی 11 جهت خدمت رسانی فعال می باشند .
ساعات و روزهای تعطیل از طریق پیج اینستاگرام وین مارکت اطلاع رسانی می شود.

درصورتی که مشتریان از کالای خریداری خود به هر دلیلی رضایت نداشته باشند می توانند با در دست داشتن رسید خرید و در صورت عدم استفاده و تغییر در محصول آنرا به صندوق فروشگاه عودت داده و وجه پرداختی خود را دریافت نمایند. لذا وین مارکت پیشنهاد می کند رسید کالاهای خریداری شده را پس از دریافت از صندوق نگه دارید تا برای بازگشت کالا مشکلی بوجود نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *