فروش ویژه آخر بهار همراه با قرعه کشی
2019-06-19
جشنواره عید تا عید فروشگاه زنجیره ای وین مارکت
2019-08-13

کارت خرید وین مارکت چیست؟

کارت خرید فروشگاه زنجیره ای وین مارکت ، کارت بانکی است که به میزان دلخواه شارژ می شود و قابل استفاده در کلیه شعب مجموعه فروشگاه های رفاه است.

مبلغ داخل این کارت بانکی قابل نقد نمودن نیست و باید حتما در دستگاه کارت خوان یکی از فروشگاه های مجموعه فروشگاهی رفاه استفاده شود.

مجموعه فروشگاه های رفاه

مجموعه فروشگاهی رفاه شامل کلیه شعب فروشگاه زنجیره ای وین مارکت ، کلیه شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه ، رفاه مارکت و روژ هوم سنتر است.

در فروشگاه های وین مارکت ، رفاه و رفاه مارکت می توانید کلیه اقلام مصرفی خانوار مانند مواد خوراکی ، شوینده و بهداشتی ، میوه و سبزی ، گوشت و مرغ ، نان و غذا تهیه نموده و در فروشگاه روژ هوم سنتر می توانید کلیه اقلام مصرفی خانه مانند لوازم برقی ، دکوراسیون ، لوازم آشپزخانه ، فرش و تابلو فرش،لوازم خواب و حمام تهیه نمائید.

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت

فروشگاه زنجیره ای رفاه

فروشگاه زنجیره ای رفاه مارکت

فروشگاه زنجیره ای روژهوم سنتر

کلیه دارندگان کارت های خرید وین مارکت می توانند با مراجعه به هر یک از شعب این فروشگاه ها در سراسر کشور ، کالای مورد نیاز خود را از شارژ ریالی این کارت تهیه نمایند.

کارت خرید وین مارکت با هر مبلغی قابل تهیه و قابل شارژ مجدد می باشد .

کلیه سازمان ها و شرکت ها می توانند با مراجعه به وب سایت وین مارکت بخش کارت خرید درخواست خود را مبنی براخذ کارت خرید همراه با تعداد و مبلغ درخواستی به وین مارکت اعلام نمایند و از تخفیف سازمانی وین مارکت بهره مند شوند. 

در این صورت با تهیه این کارت می توانید علاوه بر بهره مندی از تخفیف های جاری کلیه فروشگاه ها از تخفیف ویژه خرید سازمانی نیز بهره مند شوید.

این کارت خرید می تواند یک جایگزین مناسب برای ارائه هدایای غیر نقدی و ارزاق سازمانی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *