200 شعبه وین مارکت در آستانه زمستان
2020-01-13
سفارش تلفنی به دلیل شیوع کرونا
2020-03-18

تسهیلات ویژه صندوق بازنشستگی کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری با هدف کمک به معیشت بازنشستگان تحت پوشش خود، طرح ارائه تسهیلات خرید کالا به ارزش یک میلیون و 200 هزار تومان را از طریق کارت حقوقی بازنشستگان کشوری در بانک صادرات، اجرایی کرد.

این طرح با نام “طرح یاری”  قراردادی فی مابین بانک صادرات،صندوق بازنشستگی کشوری و مجموعه فروشگاه های رفاه و وین مارکت  است که هر فرد عضو صندوق بازنشستگان کشوری می تواند تا سقف یک میلیون و دویست هزار تومان تسهیلات خرید از شعب وین مارکت را دریافت می نماید.

این تسهیلات به صورت قرض الحسنه با کارمزد 2 درصد و بازپرداخت 4 ماهه  از روی حقوق می باشد.

برای استفاده از این تسهیلات کافی است با در دست داشتن سپهر کارت بانک صادرات به شعب وین مارکت مراجعه نموده و پس از انتخاب ملزومات خود از فروشگاه هنگام مراجعه به صندوق ،سپهر کارت خود را بر روی دستگاه کارتخوان بانک پاسارگاد کشیده و به جای گزینه خرید، گزینه فروشگاهی را انتخاب نموده و به جای رمز کارت از 4 رقم آخر کارت ملی خود استفاده نمایند تا مبلغ خرید به جای اعتبار کارت از اعتبار صندوق کسر شود.( در این خصوص همکاران ما در صندوق وین مارکتاقدام خواهند کرد)

شما بازنشسته عزیز با هر بار مراجعه به شعب وین مارکت می توانید کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری نموده و از این تسهیلات استفاده نمائید.

تاریخ استفاده از این تسهیلات تا 7 فروردین 99 است و پس از آن مبلغ استفاده شده از اعتبار به صورت اقساط از حقوق فروردین تا تیر ماه کسر می شود.

خبر خوش این که علاوه بر بهره مندی از این تسهیلات و استفاده از تخفیف های روزانه وین مارکت می توانید در قرعه کشی های وین مارکت نیز شرکت نمائید.

جهت اطلاع از شعب به لیست فروشگاه ها در منو سایت مراجعه کنید.

و برای اطلاع از محصولات به قسمت فروش ویژه در منو مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *